1. Adolf Raczuń – organizacja gospodarstw rolnych, hodowla zwierząt, geografia, język polski -1948-1951
  2. Władysław Góralewski – uprawa roślin, hodowla zwierząt, maszynoznawstwo -1948-1955
  3. Jan Anioł – historia -1948-1950
  4. Bolesław Niemienionek – nauczyciel zawodu -1948-1949
  5. Jan Siara – nauczyciel zawodu – 1948-1949
  6. Bolesław Łócki – nauczyciel zawodu – 1948-1949
  7. Henryk Majdan – nauczyciel zawodu -1948-1949
  8. Adolf Hipman – kierownik gospodarstwa -1948-1950
  9. Piotr Kowalow – ogrodnictwo -1948-1951
  10. Władysław Kołodziejski – fizyka, chemia, zoologia- 1949-1950
  11. Maria Zubowska – język rosyjski -1949-1950
  12. Jan Przybyłła – bibliotekarz -1949-1950
  13. Zofia Kochańska – język rosyjski, biologia -1949-1951
  14. Edward Jakubas – kierownik gospodarstwa -1949-1953
  15. Zofia Mordawska – język polski, historia, wych. Fizyczne -1949-1951
  16. Zygmunt Walkowiak – wych. fizyczne, przysposobienie wojskowe, śpiew -1949-1950
  17. Jan Kosiarski – fizyka, matematyka, higiena, zoo­logia, miernictwo -1950-1974
  18. Klara Żemralska – jęz. polski -1950-1952
  19. Marceli Żemralski – uprawa roślin, hodowla zwierząt – 1950-1952
  20. Jan Opala – biologia, ochrona roślin -1950-1952
  21. Jan Socha – uprawa roślin, ochrona roślin, maszynoznawstwo -1951-1952
  22. Tadeusz Głoskowski – uprawa roślin, ewolucjonizm, maszynoznawstwo -1951-1952
  23. ks. Leon Drancen – religia – 1951-1953
  24. Józefa Kosiarska – jęz. rosyjski, ogrodnictwo, ochrona roślin, uprawa roślin -1951-1977
  25. Józef Kawecki – uprawa roślin -1951-1955
  26. Marian Adamaszek – ogrodnictwo, organizacja gospodarstw rolnych, geografia -1951-1963
  27. Ludwik Lenda – chemia, biologia, maszynoznawstwo – 1951 – 1954
  28. Tadeusz Jaroszewicz – wych. fizyczne, geografia – 1951 – 1980
  29. Tadeusz Gwizdalski – ochrona roślin -1951-1952
  30. Bogdan Badurski – język polski, historia -1951-1957
  31. Witold Stodulski – maszyny rolnicze -1951-1954
  32. Maria Szlenk – botanika, chemia, hodowla -1952-1954
  33. Stefania Gawlik – statystyka i sprawozdawczość -1952-1954
  34. Tadeusz Skibiński – kierownik gospodarstwa -1952-1961
  35. Stanisław Surowiec – kierownik gospodarstwa -1952-1958
  36. Irena Łuczak – kierownik Działu Korespondencyjnego – 1952-1954
  37. Tadeusz Goj – matematyka, hodowla zwierząt, miernic­two -1952-1954
  38. Stanisław Kazimierczak – język polski, ekonomia po-lityczna, przysposobienie wojskowe -1953-1954
  39. Jan Dziurłaj – kierownik gospodarstwa -1953-1954
  40. Julian Pietroń – ogrodnictwo, ekonomia – 1954 -1968
  41. Teofila Miarka – hodowla zwierząt -1954-1971
  42. Ryszard Milczarek – uprawa roślin -1955-1960
  43. Mirosława Milczarek – biologia, ochrona roślin – 1955-1960
  44. Witold Pełczyński -jęz. rosyjski, historia -1955-1959
  45. Tadeusz Kostecki – mechanizacja rolnictwa -1955-1976
  46. Tadeusz Zaremba – język polski -1956-1959
  47. Hieronim Szczegóła -język polski, geografia-1957-1966
  48. Zuzanna Szczegóła – historia, geografia -1957-1966
  49. Alicja Rodziewicz – hodowla zwierząt -1957-1959
  50. Alojzy Pawicki – przedmioty zawodowe -1957-1959
  51. Stanisław Nowicki – chemia, fizyka – 1957-1986
  52. Joanna Pietron – ekonomika i organizacja gospodarstw-1958-1968
  53. Hanna Jaszan – botanika, wgd – 1958-1972
  54. Mikołaj Jaszan – uprawa roślin, chemia, mechanizacja rolnictwa -1958-1972
  55. Zofia Wierzbicka – język rosyjski -1958-1960
  56. Michał Piasecki – matematyka, PO – 1958-1972
  57. Ferdynand Zuber – hodowla zwierząt, ekonomika- 1959-1981
  58. Zuzanna Jaworska – język rosyjski – 1959-1960
  59. Jan Wysoczański – kierownik internatu -1959-1961
  60. Alojzy Gołembski – kierownik gospodarstwa – 1959-1966
  61. Krystyna Targosz – hodowla zwierząt, zoologia, ewolucjonizm -1958-1971
  62. Piotr Szafran – mechanizacja, miernictwo, kierownik internatu -1960-1967
  63. Janina Urbaniak – język rosyjski, kierownik internatu -1964-1981
  64. Tadeusz Tatur – hodowla zwierząt, ewolucjonizm -1964-1971
  65. Józef Duniec- przysposobienie wojskowe, kierownik internatu -1964-1968
  66. Renata Duniec – matematyka -1965-1968
  67. Edward Chutko – język polski – 1966 -1994
  68. Mirosław Podkański – hodowla zwierząt -1967-1970
  69. Anna Lizak – zajęcia praktyczne – 1967-1972
  70. Kazimierz Lizak – wych. fizyczne – 1967-1972
  71. Włodzimierz Budziński – historia -1967-1973
  72. Janina Nikonowicz – hodowla zwierząt – 1967-1971
  73. Jakub Boryna – kierownik gospodarstwa – 1967-1970
  74. Halina Kolberg – matematyka, fizyka, jęz. Rosyjski- 1968-1969
  75. Zygmunt Kolberg – hodowla zwierząt -1968-1969
  76. Danuta Bączkiewicz – wych. fizyczne, kierownik internatu -1968-1973
  77. Janusz Bączkiewicz – hodowla zwierząt -1968-1972
  78. Aleksander Rogoziński – przysposobienie obronne-1969-1971
  79. Jan Bensz – uprawa roślin, ekonomika rolnictwa, marketing, informatyka -1970 – 2002
  80. Teresa Kretowicz – matematyka -1970 -2004
  81. Urszula Skoczylas – język polski -1970-1977
  82. Józef Pawęska – hodowla zwierząt, mechanizacja rolnictwa -1970 -2002
  83. Jan Komaiszko – organizacja gospodarstw rolnych -1971-1978
  84. Jan Rusak – fizyka – 1971-1976
  85. Witold Klimczak – kierownik gospodarstwa -1971-1972
  86. Zbigniew Szlauderbach – zajęcia pozalekcyjne – 1971- 2001
  87. Albin Picewicz – kierownik internatu – 1972 -1975
  88. Alicja Pasicka – fizyka -1972 – 2001
  89. Barbara Weber – uprawa roślin -1972-1975
  90. Zdzisław Olechno – mechanizacja rolnictwa -1972-2005
  91. Jan Hawrylczak – mechanizacja rolnictwa -1972-1999
  92. Jan Rusarczyk – biologia, ewolucjonizm – 1972-1976
  93. Edward Pełechaty – silniki, nauka jazdy – 1972 –2002
  94. Stanisław Kowalski – silniki -1972-1977
  95. Wiesława Komaiszko – wychowawca internatu 1972-1974
  96. Jan Trochanowski – wychowawca internatu -1973-1977
  97. Bogdan Wiszewski – historia, proped. nauki o spot., wychowanie obywatelskie -1973-1989
  98. Jadwiga Kucharska – matematyka -1973-1981
  99. Marian Trubilowicz – praktyczna nauka zawodu -1973-1975
  100. Zygmunt Szwarc – wychowanie fizyczne -1973- 2009
  101. Stanisław Kozłowski – przysposobienie obronne, hodowla zwierząt, doradztwo rolnicze 1972-1984
  102. Walentyna Lisiecka – hodowla zwierząt -1973-1977
  103. Marek Lisiecki – mechanizacja rolnictwa -1973-1977
  104. Albin Picewicz – Kierownik internatu – 1972-1975
  105. Ferdynand Rejment – maszyny rolnicze, uprawa roślin, na­uka jazdy -1973-1991
  106. Regina Grabkowska – uprawa roślin, kierownik szkolenia praktycznego -1973-2000
  107. Janina Kostecka – bibliotekarz -1973-1976
  108. Jan Borkiewicz – uprawa roślin -1975-1976
  109. Elżbieta Borkiewicz – wychowawca internatu -1974-1982
  110. Eugeniesz Barylak – wychowawca internatu -1974-1974
  111. Lila Jakubiak – język polski -1974 -2004
  112. Jerzy Jakubiak – matematyka -1974-1982
  113. Franciszek Rusak – wychowawca internatu, język polski – 1975-1978
  114. Irena Grzybowska – ekonomika i organizacja gospodarstw rolnych -1976-1985
  115. Wiesław Hałabura – przysposobienie obronne, mechanizacja rolnictwa -1977- 2017
  116. Ewa Szela – język polski -1977-1978
  117. Józefa Bosa – hodowla zwierząt -1977-1982
  118. Józef Obertaniec – biologia, ewolucjonizm 1977-1981
  119. Zbigniew Polowy – kierownik warsztatów szkolnych, nauczyciel zawodu – 1977-2002
  120. Stanisław Święcicki – nauczyciel zawodu -1977-1980
  121. Teresa Patas – kierownik internatu -1977-2001
  122. Janina Benesz-Lach – wychowawca internatu -1977-
  123. Leokadia Sibera – wychowawca internatu -1977-1979
  124. Grażyna Hałabura – hodowla zwierząt, wgd -1977-
  125. Zbigniew Lebiedziński – uprawa roślin -1978-1980
  126. Lucyna Konopnicka – hodowla zwierząt, ekonomika – 1978 – 2004
  127. Mieczysław Konopnicki – mechanizacja rolnictwa – 1978 –
  128. Jan Magda – mechanizacja rolnictwa – 1978 – 2017
  129. Franciszek Wołkowski – mechanizacja rolnictwa – 1978-1980
  130. Marian Wójcik – mechanizacja rolnictwa – 1978-1980
  131. Grażyna Żmijewska Łysiak – język rosyjski-1978-1990
  132. Jadwiga Pełechata – biblioteka – 1978 – 1980
  133. Jadwiga Żełobowska – uprawa roślin -1979-1980
  134. Andrzej Krupa – mechanizacja rolnictwa – 1979 – 2015
  135. Edward Smolarczyk – wych. fizyczne – 1979 – 1980
  136. Maria Lis – biologia, prod. roślinna – 1979 – 2001
  137. Renata Gołek – wych. internatu – 1979 – 1980
  138. Stefan Gołek – wych. internatu – 1979 – 1980
  139. Irena Wielgosz – hodowla zwierząt, produkcja roślinna -1980-2006
  140. Henryk Wilczewski – mechanizacja rolnictwa-1980-1991
  141. Danuta Szumilas – biblioteka – 1980 – 2007
  142. Edward Młodzianowski– wych. internatu – 1980 – 1982
  143. Jadwiga Krasowska – prod. roślinna, wgd – 1980 –
  144. Grażyna Trościanka – wych. fizyczne – 1980 – 2007
  145. Roman Trościanka – wych. fizyczne –1980 – 2007
  146. Jerzy Klepacki – wych. internatu – 1980 – 1982
  147. Zygmunt Patas – wych. internatu – 1980 – 1981
  148. Eugeniusz Kruk – uprawa roślin -1981-1985
  149. Barbara Bartosik – historia, geografia -1981-2007
  150. Julian Szlachetka – kierownik warsztatów -1981 -2001
  151. Zofia Grabowska – hodowla zwierząt, doradztwo – 1982-2006
  152. Dorota Ptak – jęz. polski – 1982-1986
  153. Joanna Mazur – ekonomika rolnictwa -1982-1982
  154. Dorota Lewandowska-Gąsik – wychowawca internatu-1987-1999
  155. Michał Kowalczyk – nauczyciel zawodu 1988-
  156. Stanisława Hołownia – język polski, język niemiecki -1998-2002
  157. Jolanta Krochmal – wychowawca internatu -1988-1990
  158. Paweł Szewczyk – nauczyciel zawodu -1990-2001
  159. ks. Dariusz Ludwikowski – religia – 1990-1991
  160. Zbigniew Hałabura – mechanizacja rolnictwa-1991-
  161. ks. Krzysztof Czekaj – religia – 1991-1996
  162. Jarosław Jóźwik – język niemiecki -1991-1998
  163. Roman Rosół – fizyka – 1991-1992
  164. Ks. Andrzej Palewski – religia -1996-2003
  165. Agnieszka Olechno – wychowawca internatu -1997-
  166. Ks. Józef Tomiak religia -1997-1999
  167. Ks. Andrzej Sieczka – religia 1999-2000
  168. Dorota Ptak – jęz. polski – 1999 – 2001
  169. A. Mrozek – 1999 – 2005
  170. Elwira Kupis – jęz. niemiecki – 2002 –
  171. Beata Suchecka – 2002 – 2006
  172. Donata Stępień – biologia, w.d.ż. – 2002 –2010
  173. Piotr Sikorski – informatyka – 2002 – 2004
  174. Donata Zdunek – 2003 – 2006
  175. Adriana Żak – matematyka, fizyka – 2003 –
  176. Agnieszka Giedrys – geografia – 2003 –
  177. Julia Malanowska – 2003 – 2004
  178. Piotr Basałyga – informatyka – 2003 – 2005
  179. Monika Budner – wychowawca internatu – 2003 – 2006
  180. Ewa Pawęska (Rachwalska) – pedagog szkolny, wychowawca internatu – 2003 –
  181. Ks. Piotr Franek – religia – 2003 – 2008
  182. Andrzej Żybort – 2004 – 2004
  183. Eliza Patla – wychowawca internatu – 2004 –2010
  184. Joanna Koźmińska –jęz. polski – 2004 – 2008, 2012-2013
  185. Mirosław Budnik – 2004 – 2005
  186. Ewa Malanowska – 2004 – 2005
  187. Monika Pytel – jęz. polski – 2004 – 2006
  188. Joanna Archuticz – jęz. niemiecki – 2004 – 2007
  189. Katarzyna Boryna – jęz. niemiecki – 2005 –2008
  190. Ewa Chmaj – informatyka – 2005 –
  191. Agnieszka Gawron –matematyka – 2005 –2011
  192. Magdalena Dębicka (Ganowska) – jęz. angielski – 2005 – 2014
  193. Marcin Kosmala – produkcja roślinna – 2005 –
  194. Małgorzata Archuticz – Górna – pedagog szkolny – 2006 –
  195. Renata Jaroszewicz – wiedza o kulturze. – 2007 – 2008
  196. Beata Morawska – chemia – 2006 – 2008
  197. Mariusz Cichy – historia i wos – 2006 –
  198. Maria Grabowska (Kieler) – jęz. polski – 2006 –
  199. Andrzej Kloc – informatyka – 2006 – 2007
  200. Magdalena Tkaczyk – podstawy przedsiębiorczości – 2007 – 2008
  201. Bogusław Żybort – wych. fizyczne – 2007 – 2008
  202. Janusz Gibas – wych. fizyczne – 2007 – 2008
  203. Marcin Duda – mechanizacja – 2007 –
  204. Marta Cicha (Czwałga) – biblioteka, wychowawca internatu – 2008 –
  205. Andrzej Samiec – wych. fizyczne – 2008 –2009
  206. Zygmunt Szwarc – wych. fizyczne – 2008 – 2009, 2012-2013
  207. Paweł Chylak – podstawy przedsiębiorczości – 2008 – 2009
  208. Dorota Grzeszczak – chemia – 2008 –2010
  209. Mariola Wołkowska – chemia 2010-2011, 2012- 2013
  210. Magdalena Pawłowska – jęz. polski – 2008 –
  211. Ks. Łukasz Malec – religia – 2008 – 2012
  212. Angelika Grono – matematyka – 2008 – 2009
  213. Piotr Wojtera –informatyka – 2008 – 2009
  214. Piotr Strawa – architektura krajobrazu – 2009 -2010
  215. Dorota Czernisz – w-f – 2009 – 2010
  216. Wioleta Klimkowska (Jania) – matematyka – 2009 –
  217. Zbigniew Kwapisz – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2010 – 2011
  218. Agnieszka Dębińska – biologia, przedmioty zawodowe – 2010 –
  219. Anna Karpińska – wf – 2010 – 2014
  220. Małgorzata Mirowska – przed zawodowe architektura krajobrazu – 2010 – 2013
  221. Ewa Świca – Zielonka – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2011 – 2012
  222. Beata Niemiec – architektura Krajobrazu – 2011-2012
  223. Mariusz Kłosowski- architektura Krajobrazu -2011-2014
  224. Katarzyna Kasprzak – higiena – 2012 -2013
  225. ks. Grzegorz Laskowski – religia 2012 – 2015
  226. Małgorzata Krawiec – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2012 – 2015
  227. Przemysław Grabowski – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2013 – 2015
  228. Aneta Gbyl-Kwiatkowska – przedmioty zawodowe gastronomiczne – 2013 –
  229. Renata Wieczorkowska (Skorupińska) – matematyka – 2013 – 2015
  230. Aleksandra Gałązka – j. angielski – 2014 – 2015
  231. Zuzanna Kleczko – j. angielski – 2014 – 2015
  232. Grzegorz Paszke – architektura krajobrazu – 2014 – 2015, 2016-2017
  233. Mariola Sieńko – w-f – 2014
  234. Leszek Przybylski – w-f – 2014
  235. Joanna Pasternak – język angielski – 2015
  236. ks. Andrzej Jędrzejowski – religia – 2015-2017
  237. Jadwiga Jaśkiewicz – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2015 – 2019
  238. Wacław Pachecka – przedmioty zawodowe weterynaryjne – 2015 – 2018
  239. Aneta Chudzik (Wożgin) – przedmioty zawodowe mechaniczne – 2015
  240. Joanna Marciniszyn – przedmioty zawodowe gastronomiczne – 2016-2017
  241. Justyna Brzeźniak – historia – 2017
  242. Grażyna Popieniuk – pod. przed. 2017
  243. Beata Szmidt – pod. przed – 2017 – 2018
  244. Katarzyna Czarnecka – architektura krajobrazu – 2017
  245. Martyna Moskwa – pedagog szkolny – 2017 – 2019
  246. ks. Krzysztof Górzny – religia – 2017 – 2018
  247. k. Bartosz Orlicki – religia 2018
  248. Kamila Gnach – pedagog szkolny – 2019