Kurs Młody Mechanik na Medal

Dzień Dobry,

Z przyjemnością informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. To konkurs dla uczniów mechanizacji rolnictwa, którego celem jest promocja profesji, rozwój umiejętności zawodowych, a także wyłonienie najlepszego ucznia mechanizacji rolnictwa w Polsce.

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Wiemy, że w obecnej sytuacji nauczanie jest dużym wyzwaniem, ale proszę potraktować nasz konkurs jako dodatkową formę nauki zdalnej i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy.

Organizatorem konkursu jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.mmnm.agroshow.pl

Aby wziąć udział w konkursie uczeń musi zarejestrować się na powyższej stronie. Potem we wskazanych terminach rozwiązać 3 testy online. Dziesięciu najlepszych uczestników zmierzy się w finale podczas wystawy AGRO SHOW 2020 w Bednarach k. Poznania we wrześniu br.

Pierwszy test będzie aktywny do 19 kwietnia 2020 roku. Do tej daty jest czas aby wziąć udział w konkursie.

Na zwycięzców czekają nagrody: praktyki i szkolenia w zakładach serwisowych oraz nagrody pieniężne. Nagrodzone zostaną również szkoły oraz nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu.

Dodatkowo spośród laureatów zostanie wybrany reprezentant naszego kraju na światowy konkurs umiejętności zawodowych WorldSkills 2021, który odbędzie się w Szanghaju. To szansa na przygodę życia!!! Trzej laureaci, przez niemal cały rok, będą przygotowywani pod naszym okiem do tego konkursu. Wezmą udział w szkoleniach, warsztatach, kursach językowych. W okolicach maja 2021 roku zostanie wybrany jeden uczestnik, który będzie reprezentował nasz kraj w kategorii: Serwis i naprawa maszyn, na konkursie WorldSkills w Szanghaju.

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu Młody Mechanik na Medal: http://mmnm.agroshow.pl/6/regulamin

Liczymy na pomoc i zachęcenie uczniów do udziału w tej rywalizacji.

Życzymy powodzenia!!