Bieg w piżamie

Pomaganie jest dobre. Pomaganie jest ważne. Pomagać może każdy i wszędzie. Każda pomoc jest wartościowa. Warto pomagać. Pomaganie zmienia świat na lepsze. Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat..
18 kwietnia 2024 r. Uczniowie i Nauczyciele w Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie stali się Aniołami w Piżamach Obudziliśmy w sobie Anioły – dla dzieci na oddziałach onkologicznych, podopiecznych Fundacja Gdy Liczy się Czas.
Wsparła nas mocna piżamowa ekipa przedstawicielek z Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żaganiu dziękujemy za Wasz udział i wsparcie.
Dziękujemy również za wsparcie inicjatywy Drukarni P.W.Sikorscy , która była sponsorem naklejek – cegiełek i plakatów informujących o akcji.
Były piżamy , był kiermasz ciast i Bieg w Piżamach poprzedzony solidna rozgrzewką Biegliśmy w ramach solidarności z dziećmi na oddziałach onkologicznych, biegliśmy dla Nich po zdrowie chcielibyśmy okazać im wsparcie.
Na konto Fundacji Gdy Liczy się Czas dla dzieciaków na oddziałach onkologicznych wpłacimy uzbieraną ze zbiórki kwotę: 1308 złotych
Brawo dla Was!