Puchar Polski w Rolnictwie Precyzyjnym.

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym — prestiżowym konkursie dla uczniów szkół średnich rolniczych lub klas o profilu rolniczym. Zgłoście się już teraz i weźcie udział w niesamowitym wydarzeniu – połączeniu elementów edukacji i rywalizacji z dobrą zabawą i atrakcyjnymi nagrodami.

Czym jest Puchar Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym?

Zostań Mistrzem Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym! Praktyczna wiedza, możliwość sprawdzenia swojej znajomości nowinek technologicznych i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, świetna zabawa, rywalizacja w duchu fair-play oraz cenne nagrody – tak w kilku słowach można podsumować prestiżowy konkurs dla uczniów szkół średnich rolniczych lub klas o profilu rolniczym.

Chcemy propagować zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w gospodarstwie, jednocześnie dając dostęp do specjalistycznej wiedzy i nagradzając jej znajomość oraz umiejętność wykorzystania. Dla Mistrzów Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym przewidziane są atrakcyjne nagrody – zarówno indywidualne, jak i w klasyfikacji grupowej – dla zwycięskich szkół.

W trakcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się pierwsza edycja Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym. Tym razem będzie ona przeprowadzona w formie online.

Mamy zaszczyt ogłosić, iż tegoroczna edycja naszego konkursu Puchar Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym otrzymała patronat honorowy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy.

Zapisy u pana Marcina Kosmali