Studniówka 2013

Dzień 11 stycznia 2013 był niezwykły dla naszych maturzystów, ponieważ tego dnia odbyła się studniówka 2013. Przepiękne suknie, niezapomniane wrażenia oraz wystrój spowodowały, iż ta noc była jak sen. Maturzyści naszej szkoły bawili się na Sali wiejskiej w Długiem. Uczniowie uznali, że jako szkoła rolnicza, musimy kultywować tradycje związane ze wsią, dlatego też wybór tego miejsca nie był przypadkowy.

Po krótkim rozpoczęciu, oficjalnych podziękowaniach, wręczeniu kwiatów dyrekcji szkoły oraz wychowawcy, nadszedł? czas na najważniejszy punkt studniówki – POLONEZA. Pod okiem Pani Anny Karpińskiej, nasi uczniowie do perfekcji opanowali ten piękny, tradycyjny taniec. Nie zabrakło również programu artystycznego, który wszystkich wprowadził w szampański nastrój. Zabawę uświetniał nam zespół muzyczny „Aby do rana…”  z Żar. Ten pięcioosobowy skład, nie pozwolił ani przez chwilę, aby nasze nogi chowały się pod stołem. Wszyscy bawiliśmy do białego rana…. Ten wieczór już na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wspomnienia, zdjęcia, filmy nagrane podczas zabawy nie pozwolą nam o nim zapomnieć.

Szkoda, że studniówka to tylko jeden wieczór w życiu! Atmosfera, zabawa, cała oprawa tej uroczystości była dopracowana do perfekcji. Chcieliśmy bardzo podziękować naszym sponsorom, którzy przyczynili się do realizacji tej studniówki. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni tym, którzy wsparli naszych maturzystów i okazali im wiarę w drugiego człowieka. Budząc się następnego dnia, mamy już pełną świadomość, że do matury pozostało 99 dni….