trybik

Aktualności

Drodzy Maturzyści!

24 kwietnia 2020

W nietypowych okolicznościach przyszło nam się z Wami żegnać... Więc za pośrednictwem Facebooka chcielibyśmy życzyć Wam sukcesów, zdania matury, ciekawej pracy i powodzenia w dorosłym życiu. Zachowajcie spędzone w tej szkolne lata w pamięci i sercu. Powodzenia https://www.youtube.com/watch?v=VsVbfO2C3Xs&list=UUBXJBmSQYWXp2gUUB8rcb_w


Komunikat dotyczący wyników potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

20 marca 2020

Informujemy, że odbiór świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, dyplomów, suplementów oraz informacji o wynikach egzaminu zawodowego będzie możliwy  PO WZNOWIENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SZKOLE.  Zdający mogą sprawdzić swoje wyniki na stronie https://uczniowie.oke.poznan.pl po zalogowaniu. Osoby, które w sesji styczeń-luty 2020 (...)


Nowa organizacja pracy

16 marca 2020

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa pracownicy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie od dnia 17.03.2020 do 24.04.2020 będą pracować w systemie pracy zdalnej. Wszystkie sprawy należy załatwiać telefonicznie bądź drogą elektroniczną : zsrcku@vp.pl Zbigniew Hałabura, dyrektor szkoły, tel. (...)